Yazılarımız

En Son Yazılarımız

İlkelerimiz

Mesleki Etik İlkelerimiz

Özgün Hizmet

CANSIZ HUKUK BÜROSU-Avukat Mehmet Cansız olarak temel ilkemiz, müvekkillerimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, AMACA UYGUN, EN DOĞRU HİZMETİ sunmaktır.

Doğruluk

Diğer temel ilkemiz hiçbir menfaat veya maddi kazanç uğruna müvekkillerimiz YALAN SÖYLEMEMEKTİR. Hukuki İşlemlerim veya davaların her safhasında müvekkillerimizi HER ZAMAN DOĞRU BİLGİ VERMEK temel ilkemizdir. Çünkü Bizce DOĞRUDAN, HAKLIDAN DAHA GÜÇLÜ HİÇBİRŞEY YOKTUR.

Sır Saklama

Diğer ilkemiz, Müvekkillerimizin dava ve danışmanlık hizmeti doğrultusunda bize verdikleri her türlü bilgi, müvekkillerimizin onayı olmadıkça, hiçbir kimseye ve kuruma ASLA, HİÇBİR ŞARTTA verilmez. Bu bilgiler, sadece müvekkilimiz yasal durumu hakkında en iyi savunmanın yapılabilmesi için, bize emanetleridir.

Cansız Hukuk Bürosu

Özgeçmişimiz
Ofis Sahibi-Avukat

Ofis Sahibi-Avukat

Mehmet CANSIZ

1972 Yılında Ödemiş'te doğmuşum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ödemişte yaptım. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakultesinden 1995 yılında mezun oldum. 2011 Yılında kendi avukatlık ofisimi açtım. Ofisimiz Ceza Davaları, Boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı gibi Aile Hukukundan doğan davalar, Ticaret davaları, İcra davaları, İdare ve Vergi davaları, İş Davaları, Her Türlü Hukuki Danışmanlık Hizmetleri, Şirketlere Özel Hukuki Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri vermektedir. 12 Yıldır Avukatlık yapmaktayım. Mesleğimi "Avukatlık Meslek İlkelerinden" asla taviz vermeden yapmaya büyük özen gösteriyorum.

İletişime geç

Ofis Adresi
1315 Sk No:20 Kıvrak İş Hanı Kat:6 Daire:604 Çankaya 35250 Konak-İzmir

Telefon

Av.Mehmet CANSIZ
+90 533 945 2494
P.Tesi - C.tesi, 8:00-19:00

Ulaşım Haritası

WhatsApp chat WhatsApp us