Hukuki Danışmanlık Hizmetinin Maliyeti Kişiler ve Şirketler İçin Nasıl Azaltılabilir?

Published by Av.Mehmet CANSIZ on

İşletmeniz veya kişisel hukuki meseleleriniz için yasal tavsiyeye ihtiyacınız varsa, profesyonel avukatlardan danışmanlık hizmeti almak size çok pahalıya mal olabilir. Muhakkak her zaman kaliteli yasal hizmetleri tercih etmeniz önerilir. Düşük gelirli gruba aitseniz, Baro Adli Yardım Bürolarından ücretsiz avukatlık hizmeti alabilirsiniz. Bunun için gereken “muhtarlıktan alacağını fakirlik belgesi” ile birlikte başvuru yapmaktır.

Ayrıca, şirket veya büyük çapta bir işyerine sahipseniz,MUTLAKA işinin uzmanı tecrübeli bir avukat ile hukuki müşavirlik sözleşmesi yapmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Verimli bir avukatın hukuki sorunlarınızın çözümü için vereceği bilgilerle işlerinizde  ve davalarınızda  büyük bir fark yaratabileceğini unutmayın; bu nedenle, yasal sorunlarınız için tavsiye almak için en iyi avukatı bulmak için biraz zaman harcamanız önemlidir.

Bu durumda şirketiniz veya işletmeniz için avukatınıza ödeyeceğiniz ücretin kat kat fazlası kazanlı çıkacağınızı, işyerinizin hukuksal sorunlarını düşünerek boşa vakit kaybetmeyeceğinizi, ticari faaliyetlerinizdeki riskleri en düşük seviyeye indirmiş olacağınızı da belirtmek isteriz.

Av.Mehmet Cansız

info@avukatmehmetcansiz.com

Yazıya puan vermek ister misiniz?
[Total: 0 Average: 0]

Av.Mehmet CANSIZ

1972 yılında Ödemiş'te doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ödemiş'te tamamladım. 1995 Yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini başarıyla tamamladım. 10 yıl özel bir şirkette üst düzey yöneticilik ve hukuki danışmanlık görevlerinde bulundum. 2007 Yılında serbest avukatlık yapmaya başladım. 2011 Yılından beri "CANSIZ HUKUK BÜROSU"nda kendi ofisiminde avukatlık hizmeti veriyorum. Evliyim, 3 çocuk babasıyım.

0 Comments

Bu yazımıza yorum yapmak ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: