fbpx

Hukuki Danışmanlık Hizmeti

HUKUKİ DANIŞMANLIK HİZMETİ
Av. Mehmet CANSIZ Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak çalışma alanlarımız doğrultusunda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hukuki danışma hizmetimiz kapsamında; açılmış olan dava dosyalarının incelenmesi, dava açılmadı ise hukuki sorun ile ilgili belgelerin incelenmesi veya önleyici hukuk hizmeti kapsamında ortaya çıkması muhtemel sorunlar ile ilgili hukuki görüş ve öngörülerin paylaşılması, karara çıkmış ve/veya kesinleşmiş dava dosyalarının incelenmesi ve hukuki çözüm yolları hakkında ayrıntılı bilgi verilmesi, devam eden veya kesinleşmiş ceza davaları hakkında hukuki görüş sunulması, ceza infaz hukuku alanında şartlı tahliye, denetimli serbestlik ve müddetname hesaplamaları yapılması, sözleşme hazırlama veya inceleme ile hukuki mütalaa olarak verilebilmektedir.
Hukuki danışmanlık hizmetimiz şirketlere yönelik aylık hukuki danışmanlık hizmeti, e-mail üzerinden hukuki danışmanlık, yüz yüze hukuki danışmanlık, whatsApp hukuki danışmanlık hizmeti veya telefonda hukuki danışmanlık hizmeti olarak verilmektedir.

Yüz Yüze Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Avukatlık büromuzdan hukuki danışma talep eden kişi tarafından 0533 945 2494 Nolu telefonda gün ve saat için randevu alınmaktadır. Ayrıca www.avukatmehmetcansiz.com internet sitemizin Anasayfasında bulunan "İLETİŞİM VE RANDEVU" butonunu tıkladığınızda kendiniz için uygun olan gün ve saate rahatlıkla randevu alabilirsiniz.Danışan tarafından mevcut ise bilgi almak istenen konu ile ilgili evrakların da görüşme gün ve saatinde getirilmesi hukuk büromuz tarafından hatırlatılır. Yüz yüze ofisimizde hukuki danışma hizmeti 1 saati kapsamaktadır. DANIŞMA ÜCRETLİDİR VE "60" DAKİKAYA KADAR (1-60 DAKİKA ARASI) DANIŞMA ÜCRETİ 500.00 TL DİR. BİR SAATİ AŞAN DANIŞMALARDA İSE İLAVE ÜCRET ( EK GÖRÜŞME DAKİKASI*8,00TL)olarak ücretlendirilir.

Bu süre içerisinde danışanın tüm anlatımları tarafımızca dinlenir, istekleri analiz edilir, belgeler incelenir ve ne yapılabileceği hususundaki hukuki görüşümüz kanuni detayları ile birlikte kapsamlı olarak izah edilir. Yüz yüze hukuki danışma ücreti ofisimizde ödenmektedir.

Telefonda Hukuki Danışmanlık Hizmeti

İzmir veya yurt dışında bulunan ve danışmak isteyen kimselerin haricinde yüz yüze hukuki danışma hizmeti almak yerine acil durumlarda telefonda hukuki danışma hizmeti talepleri ile de karşılaşmaktayız. Telefonda hukuki danışma hizmeti taleplerinde danışmanlık ücreti banka hesabımıza ödenir ve acil durumlarda en kısa sürede ofisimizce telefonda hukuki danışma hizmeti verilir. Acil olmayan durumlarda ise telefonda görüşme saati belirlenir ve 1 saati aşmayacak nitelikte danışma hizmeti verilmektedir.

Şirketlere Yönelik Aylık Hukuki Danışma

Ofisimizce şirketler bakımından sadece dava takibi yapılmamakta olup talep halinde tüm hukuki süreçler şirketlere yönelik aylık hukuki danışma hizmetimiz kapsamında sözleşme ile üstlenilmektedir. Bu kapsamda müvekkil şirketlerimize ihtiyaca göre dava takibi, aylık veya haftalık toplantı, şirket bünyesinde daimi avukat bulundurulması, sözleşme hazırlanması, işçi alımı veya çıkarımı vb. tüm alanlarda aktif avukatlık hizmeti ile hukuki danışma hizmetini bir arada sunmaktayız. Müvekkil şirketler bakımından talep ve hukuki ihtiyaca göre verilen hukuki danışma hizmetleri türlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

E-Mail İle Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Avukatlık büromuzdan yüz yüze görüşme için randevu alamayan, İzmir dışında veya yurtdışında bulunan kişiler tarafından tercih edilen e-mail ile hukuki danışmanlık hizmetimizde danışılan konu ve evraklar tarafımıza e-mail olarak iletilir, hukuki danışma ücretimiz banka hesabımıza talep eden tarafından yatırılır ve ofisimizce 3 iş günü içerisinde konu ve tarafımıza iletilen belgeler ile ilgili e-mail ile yazılı hukuki mütalaa olarak detaylı dönüş yapılmaktadır.

WhatsApp Hukuki Danışmanlık Hizmeti

İzmir veya yurt dışında bulunan ve danışmak isteyen kimselerin haricinde yüz yüze hukuki danışma hizmeti almak yerine acil durumlarda WhatsApp ile hukuki danışma hizmeti talepleri ile de karşılaşmaktayız. WhatsApp ile hukuki danışma hizmeti taleplerinde danışmanlık ücreti banka hesabımıza ve " ödenir ve acil durumlarda en kısa sürede ofisimizce WhatsApp ile hukuki danışma hizmeti verilir.

ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ