Özgeçmiş


Cansız Hukuk Bürosu

 

2011  yılında  Av.Mehmet Cansız tarafından kurulan CANSIZ HUKUK ofisi, yıllar boyunca yüzlerce müvekkilimize etkili, uygun fiyatlı ve genellikle geleneksel olmayan yasal çözümler sunmaktadır. Hukuk büromuz özellikle Ceza Hukuku, Aile Hukuku ve Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanlarında deneyim, bilgi, tecrübeyi öne çıkaran hukuki çözümleri ile 2011 yılından beri hizmetlerine devam etmektedir.

Ofis Sahibi: Av.Mehmet Cansız

Eğitimi

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1995 yılında mezun oldu. Avukat Mehmet Cansız 13 yıldır ceza davaları, Boşanma Davaları, Miras Davaları, İş Davaları ve İdari Davalar alanında avukatlık hizmeti vermektedir. 

  Daha Önce Çalıştığı Hukuk Büroları

  • Av. Recep Sadık Katırcı  (2007 - 2008)
  • Toksal Hukuk Bürosu (2008 - 2010)
  • Ümit Tat Hukuk Bürosü (2010 -2011)
  • Cansız Hukuk Bürosu (2011-........)

Sizin veya Şirketiniz İçin Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Medeni Haklar, ülkenin her vatandaşı tarafından anayasaya göre sağlanan temel haklardır. Kanun, her vatandaşa dinini uygulama, özgürce konuşma ve ülkede ırk, din, cinsiyet, fiziksel ya da zihinsel engellilik, yaş, göçmenlik statüsü ve diğerlerini temel alan hiçbir ayrımcılık olmadan yaşama hakkı verir. Buna ek olarak, yasa aynı zamanda sanıkların hakları, tazminat talep etme veya hukuki yola başvurma, siyasete ve sivil topluma katılma hakları, örgütlenme özgürlüğü, toplanma hakkı ve vs. hakların yanında oy kullanma gibi siyasi hakları da içerir . Sivil haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, sizi korumak için bir sivil haklar avukatı tutabilirsiniz. Bazen, haklarınızın ihlal edilip edilmediğinden emin olamazsınız. Bir avukatla konuşabilir ve davanızın geçerli olup olmadığını anlayabilirsiniz.Özel durumunuzda konusunda uzman bir  avukat tuttuğunuzdan emin olmanız gerekir. Kendiniz için doğru avukatı seçmek için zaman ayırmanız gerekir. Zira bütün avukatlar aynı, tecrübeye, birikime ve davanız için yeterli bilgi birikimine sahip olmayabilir; Bu nedenle davanız için en  uygun işlemlerin yapılmasını sağlamak araştırma yapmanız gerekir.

Bizimle İrtibata Geçin

Her türlü hukuki sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz

CANSIZ HUKUK-AV.MEHMET CANSIZ
1315 Sk. No:20 Kıvrak İş Merkezi, Kat:6 Daire:604
Konak-İzmir , 35240

+90-533-945-2494

info@avukatmehmetcansiz.com

WhatsApp üzerinden Av.Mehmet CANSIZ’a mesaj göndermek veya aramak için bu bağlantıyı TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir