WhatsApp Uygulaması İle İletişim Kurma

Cansız Hukuk Bürosu

WhatsApp Uygulamasını Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Devir iletişim devri. Devir hız devri. Devir kolay ulaşım, kolay çözüm devri. Bu nedenle hizmete ulaşımı ve çözümünü kolaylaştırmak önemli.ü

WhatsApp Uygulamasının Ne Gibi Faydaları var?

  1. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, devir teknoloji, devir hız devri. Bu günün imkanlarını en iyi şekilde vatandaşların hizmetine sunmak gerekir. Zaman değerli. Ulaşılmak istenen hukuki bilgiye EN KISA SÜREDE, EN SAĞLIKLI, EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞILMASI daha da önemli. ” Cansız Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Cansız “ olarak teknolojik imkanların hukuk ve avukatlık hizmetlerinde de halkımıza ulaştırılması gerektiğine inanıyoruz.
  2. Bu uygulama sınırların ortadan kalkmasına vesile oluyor. Bu uygulama ile iletişim kurmak için avukatla aynı şehirde, yakınında olmanız gerekmiyor. Bu uygulama mesafeleri ortadan kaldırıyor. Hizmete ulaşım çok kolay ve rahat. Örneğin Almanya’da ve Amerika’da yaşayan bir Türk vatandaşı veya yabancıyı düşünün. Türkiye’ de avukatlık bir işi olduğunda normal ulaşım ve haberleşme vasıtalarıyla bu işini çözmesi pek de kolay değil.
  3. WhatsApp Uygulaması müvekkillerimizin bize ulaşımını kolaylaştırması, gerekli bilgi, belgelerin kolayca gönderimin sağlanmasına imkan vermesi, dava dosyalarının fotokopilerinin veya davada kullanılacak, fotoğraf vs her türlü belgenin en kısa sürede ulaşımın sağlanarak gerekli hukuki işlemlere zaman kaybı olmadan başlanabilmesine olanak vermesi açısından da çok önemli olduğunu düşüyoruz.
  4. Ayrıca devam eden davalar hakkında müvekkillere zamanında bilgi ulaştırabilmek, duruşma zabıtlarının fotokopilerini gönderebilmek, Mahkemelerin ara kararlarındaki kesin süreli işlerin daha kısa sürede yapılabilmesi sağlamak amacıyla da WhatsApp uygulamasınım ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREV İFA EDECEĞİNE İNANIYORUZ. Cansız Hukuk Bürosu Avukat Mehmet CANSIZ

Paylaşımlarımız ile ilgili yorumlarınız bizim için değerlidir.