Yasal Uyarı

Sitemiz, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9’da düzenlenen, “Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir.” ilkesine göre bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde reklam ve ticari amaç taşımamaktadır.

Bu internet sitesi tamamen bilgilendirme amacına yönelik olarak düzenlenmiş olduğundan ,site aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgi, belge ve taleplerin avukat-müvekkil ilişkisi oluşturduğu düşünülmemelidir.

Sitede bulunan hiçbir ifade, bilgi, materyal ve sair içerik hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır. Hukuken mağdur olmuş kişiler, salt sitede yer alan içerik ile hareket etmemeli, profesyonel hukuki yardım talep etmelidirler.

Sitede yer alan bilgi ve belgelerin kullanımı sonucunda doğabilecek her tür zarardan kullanıcı sorumludur.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü yazılı ve görsel içerik ile dosya, yazı ve bilgiler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.Siteye bağlantı oluşturmak, yazılı iznimiz olmadıkça yasaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir